As Kredyt - informacje i opinie

As kredyt Pożyczka online logo
44

Maksymalna kwota pożyczki: 15000

Koszty pożyczki w As Kredyt

As Kredyt jako pośrednik pożyczkowy, a nie pożyczkodawca, jedynie przyjmuje wnioski, oraz dokonuje weryfikacji danych oraz zdolności kredytowej. Na podstawie zebranych danych oraz dokonanej analizy, przesyła wniosek do firmy pożyczkowej, której oferta najlepiej dopasuje się do oczekiwań i możliwości klienta. Możliwości jakie daje As Kredyt to od 2000 złotych do nawet 20 000 złotych, na okres od 3 do 36 miesięcy. Indywidualne warunki pożyczki zostaną ustalone przez firmę, która zostanie bezpośrednim pożyczkodawcą.

Pożyczka na raty w As Kredyt – kwoty i czas spłaty

Od 2000 do 20 000 złotych pożyczki z możliwością rozłożenia na 6 do 36 rat. Tak w skrócie wygląda oferta pożyczki na raty w As Kredyt. Należy jednak pamiętać, że As Kredyt to jedynie pośrednik pożyczkowy i nie przedstawia finalnej formy oferty. Korzystając z pośrednictwa As Kredyt, pożyczkobiorca, według swoich oczekiwań, dostaje ofertę najlepiej dopasowanej do jego potrzeb pożyczki. Pożyczka udzielona zostanie przez konkretną instytucję na jej warunkach.

 • Pożyczka od 2000 do 20 000 złotych;
 • Okres kredytowania to od 6 do 36 miesięcy;
 • Pożyczka dostępna dla klientów powyżej 18 roku życia;
 • Wymagane jest zaświadczenie o źródle dochodu.

Aktualne promocje i kody rabatowe

As Kredyt nie oferuje w tym momencie żadnych promocji, oraz nie udostępnia kodów rabatowych.

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej

Aby złożyć wniosek w As Kredyt, trzeba być obywatelem Polski oraz posiadać zameldowanie na terenie kraju. Do tego należy mieć ukończone 18 lat oraz ważny dowód osobisty. Nie jest niezbędne przedłożenie dokumentów potwierdzających dochód, ale konieczne jest jego posiadanie. Numer telefonu, oraz rachunek bankowy w polskim banku także są potrzebne.

 • Posiadanie polskiego obywatelstwa i zameldowanie na terenie kraju;
 • Ukończone 18 lat i ważny dowód osobisty;
 • Aktualny numer telefonu oraz osobisty rachunek bankowy;
 • Posiadanie stałego źródła dochodu.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Aby móc ubiegać się o pożyczkę online w 15 minut As Kredyt konieczny będzie jedynie ważny dowód osobisty.

Weryfikacja w bazach dłużników

Weryfikacji w bazach dłużników zależna jest od instytucji, która będzie docelowym pożyczkodawcą. As Kredyt nie dokonuje weryfikacji historii kredytowej, więc nie współpracuje z żadnymi instytucjami zbierającymi dane pożyczkodawców.

Czy Firma udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

As Kredyt jest jedynie pośrednikiem pożyczkowym. Ewentualnej weryfikacji w BIK dokonuje firma, która będzie docelowym pożyczkodawcą.

Czy Firma udziela pożyczek dla zadłużonych?

Czy będąc zadłużonym można uzyskać pożyczkę, zadecyduje firma, w której klient będzie się o nią ubiegał.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje?

As Kredyt oferuje możliwość skorzystania z ich usług wszystkim, którzy uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, emerytury, renty, własnej działalności gospodarczej lub działalności rolniczej.

Jak wziąć pożyczkę online na raty – krok po kroku

 1. Wybierz kwotę i okres pożyczki
 2. Wypełnij formularz aplikacyjny
 3. Dokonaj szybkiej weryfikacji za pomocą usługi Kontomatik
 4. Ciesz się pieniędzmi na koncie

Aby ubiegać się o pożyczkę za pośrednictwem As Kredyt trzeba wykonać parę niezbędnych kroków. Pierwszym z nich jest oczywiście wybór kwoty i okresu kredytowania na stronie As Kredyt. Po zatwierdzeniu przyciskiem “Wnioskuj o…” strona odsyła do formularza wniosku. We wniosku należy wpisać dane z dowodu osobistego, oraz swój numer telefonu. Po zatwierdzeniu wniosku przez klienta, przychodzi czas na weryfikację tożsamości.

Weryfikacja tożsamości odbywa się poprzez usługę Kontomatik, która pozwala od razu zweryfikować zdolność kredytową klienta. Na podstawie poprawnych danych i oszacowanej zdolności kredytowej, As Kredyt wybiera najlepiej dopasowaną do potrzeb klienta ofertę. Tam przesyła wniosek i od tego momentu klient oczekuje informacji o zaakceptowaniu, bądź odrzuceniu wniosku. W przypadku pozytywnej decyzji, firma pożyczkowa wypłaca świadczenie najszybciej jak to możliwe.

Weryfikacja tożsamości klienta

Weryfikacja klienta w As Kredyt odbywa się za pośrednictwem usługi Kontomatik. Mimo, iż As Kredyt nie jest pożyczkodawcą, a pośrednikiem, to oni dokonują weryfikacji. W specjalnym oknie przeglądarki należy zalogować się do swojej bankowości internetowej. W procesie następuje weryfikacja tożsamości oraz weryfikacja zdolności kredytowej. Na podstawie wniosku oraz dokonanej weryfikacji, As Kredyt wybiera najkorzystniejszą dla klienta ofertę i tam przesyła wniosek.

Spłata pożyczki na raty

To nie As Kredyt przyjmuje spłatę pożyczki na dowod, a docelowy pożyczkodawca. To w zależności od instytucji, która bezpośrednio udziela pożyczki, uzależniony jest termin i sposób spłaty zadłużenia. Normowane jest to wewnętrzną polityką danej firmy.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki normowana jest ustawą o kredycie konsumenckim, jednak możliwość i ewentualne korzyści płynące z wcześniejszej spłaty, uzależnione są od polityki firmy, która będzie bezpośrednim pożyczkodawcą.

Wydłużenie terminu spłaty

Możliwość wydłużenia terminu spłaty uwarunkowana jest wewnętrzną polityką firmy, która udzieli klientowi pożyczki. Firma nie decyduje o możliwości wydłużenia terminu spłaty, a co za tym idzie, o konsekwencjach jej braku.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

Firma nie ma wpływu na to, jak wygląda postępowanie firmy pożyczkowej w wypadku braku terminowej spłaty. To docelowy pożyczkodawca ustala, jakie konsekwencje spadają na klienta w przypadku, kiedy nie uregulował zapłaty w terminie.

Jak przebiega windykacja należności?

Proces windykacji należności uzależniony jest od polityki firmy, która będzie bezpośrednim pożyczkodawcą.

Kolejna pożyczka

Kolejny wniosek  można złożyc od razu po uzyskaniu pożyczki w jednej z instytucji finansowych, do której firma skieruje klienta. Kolejny wniosek rozpatrywany jest na takich samych zasadach jak poprzedni. Aby móc uzyskać kolejną pożyczkę niezbędne jest wypełnienie danych we wniosku poprawnie oraz pomyślne przejście przez proces weryfikacji danych i zdolności kredytowej.

Logowanie do panelu użytkownika

Nie umożliwia logowania do panelu klienta, gdyż nie oferuje możliwości założenia konta. Krótko mówiąc, As Kredyt nie tworzy profilu klienta dla potencjalnych pożyczkobiorców.

Problemy z logowaniem

As Kredyt nie oferuje możliwości założenia konta, co za tym idzie, nie pojawią się żadne problemy z logowaniem.

Zmiana danych w Profilu Klienta

As Kredyt nie tworzy profilu klienta. Wszystkie dane każdorazowo należy umieścić we wniosku o pożyczkę.

 

As Kredyt - zalety

 • As Kredyt wybiera najlepszą ofertę po przeanalizowaniu wniosku;
 • Pożyczka do 20 000 złotych na okres do 36 miesięcy;
 • Pożyczka na dowód od 18 roku życia;
 • Akceptowane dużo różnych źródeł dochodu.

As Kredyt - wady

 • Konkretną ofertę prezentuje dopiero docelowy pożyczkodawca;
 • As Kredyt sam wybiera ofertę, nie daje klientowi możliwości wyboru pożyczkodawcy.
Nazwa firmy Odnaol Sp. z o.o.
Adres ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
Telefon 563 004 102
Adres e-mail [email protected]
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 9:00 - 20:00 Weekend: 12:00 - 16:00

Twój komentarz

Oceń ten artykuł

Wysłać