Pożyczka na 500 plus

Zaskoczyły Cię niespodziewane wydatki, a Twoim głównym źródłem przychodu jest program 500 plus? W standardowym banku możesz spotkać się z odmową przyznania pożyczki pomimo regularnych przychodów, jednak dzięki firmom pozabankowym szybkie zasilenie konta i pożyczka na zasiłek 500 plus są możliwe.

Pożyczki na 500 plus bez sprawdzania baz – nie w banku

Chociaż banki zachęcają swoich klientów do zawarcia umowy o kredyt, w rzeczywistości jego uzyskanie nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Pożyczkodawcy kuszą atrakcyjnymi propozycjami, reklamując swoją ofertę, jednak kiedy już nadchodzi moment podjęcia decyzji o pożyczce, zainteresowany spotyka się z murem nie do obejścia. Ta metaforyczna przeszkoda to wymóg przedstawienia zaświadczeń o regularnych przychodach i weryfikacja w Biurze Informacji Kredytowej (BIK)

Kwota pożyczki: 300 - 20000
RRSO: 19.11%
Czas na spłatę: 48 miesięcy
Bez BIK
na raty
Ukryj szczegóły
Kwota pożyczki: 500 - 5000
RRSO: 15%
Czas na spłatę: 3 miesięcy
Ukryj szczegóły
Kwota pożyczki: 100 - 8000
RRSO: 1938%
Czas na spłatę: 30 dni
Bez BIK
Podczas weekendu
Ukryj szczegóły
Kwota pożyczki: 500 - 20000
RRSO: 76.64%
Czas na spłatę: 60 dni
Chwilówki na 60 dni
Pożyczki na raty
Ukryj szczegóły
Kwota pożyczki: 1000 - 15000
RRSO: 79.43%
Czas na spłatę: 36 dni
na raty
Pierwsza za darmo
Ukryj szczegóły
Załaduj więcej

Mimo tego, że zasiłki i programy rządowe dla wielu osób są stałym źródłem przychodów, przez wiele banków nie są brane pod uwagę. Pożyczka na 500 plus niekoniecznie spotka się z entuzjazmem banku. Pod hasłem „stały udokumentowany przychód” rozumie się stały dochód z umowy o pracę. Dla pożyczkodawcy ważne jest także, jak długo jesteśmy zatrudnieni oraz ile dokładnie zarabiamy. Te informacje wykorzystywane są po to, by oszacować zdolność kredytową i wydać decyzję o przyznaniu pożyczki. W ten sposób bank ustala, czy pożyczkodawca bez problemu spłaci pożyczkę. Często problemem staje się rodzaj umowy o pracę czy inne źródło przychodu, które według banku nie jest wystarczającą gwarancją spłaty przyznanego kredytu.

Trudna sytuacja finansowa nie wybiera sobie jednak czasu. Jeśli potrzebujesz pieniędzy na już, z pomocą mogą przyjść firmy pozabankowe i pożyczka na 500 plus dla zadłużonych

Pożyczka na 500 plus online – jak ją uzyskać?

Dlaczego uzyskanie pożyczki w firmie pozabankowej jest tak łatwe? Pożyczkodawcy wychodzą ze swoją ofertą pożyczki na 500 plus bez sprawdzania baz do szerszej grupy zainteresowanych. Mogą z niej skorzystać zarówno pracujący na umowę zlecenia, bezrobotni, jak i korzystający z zasiłków.

W formularzu, który wypełnisz, aby ubiegać się o pożyczkę, podasz dane osobowe i informacje o przychodach. Firma pozabankowa nie będzie jednak sprawdzać i potwierdzać ich źródła. Wystarczy, że zobowiążesz się do terminowej spłaty pożyczonej kwoty. 

Dzięki temu cały proces uzyskania pożyczki przebiega znacznie szybciej. Pożyczka na 500 plus na raty znajdzie się na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji pożyczkodawcy, potwierdzisz swoją tożsamość przelewem na kwotę 1-2 zł lub krótką rozmową z konsultantem. Po zaakceptowaniu umowy pieniądze zostaną przelane na rachunek bankowy natychmiast. Niewątpliwą zaletą, jaką niesie pożyczka na 500 plus bez baz, jest szybkość uzyskania potrzebnej gotówki.

Pożyczka na 500 plus z komornikiem – na co warto zwrócić uwagę?

Jeśli posiadasz już wcześniejsze zadłużenia, zwróć szczególną uwagę na warunki uzyskania pożyczki oraz ewentualne konsekwencje opóźnień w spłacie. Wielu pożyczkodawców przedstawia korzystne oferty dla pierwszych klientów. Mogą z nich skorzystać nawet osoby z istniejącymi zobowiązaniami kredytowymi. Jednak aby uniknąć problemów ze spłatą kolejnej pożyczki, upewnij się, że spłacisz pożyczoną kwotę w terminie. Najczęściej jest to miesiąc, dwa lub trzy. Sprawdź warunki umowy i zapoznaj się z wysokością oprocentowania i kar umownych za opóźnienia w płatnościach. Jeśli będziesz trzymać się wyznaczonego terminu, pozyczka dla zadluzonych na 500 plus pozwoli Ci szybko zasilić konto i poprawić swoją sytuację finansową.

FAQ

Jak uzyskać pożyczkę na 500 plus?
W przypadku firm pozabankowych program 500 plus jako źródło dochodu nie stanowi przeszkody do uzyskania pożyczki. Ich zaletą jest również brak sprawdzania baz BIK i KRD. Aby uzyskać taką pożyczkę, wystarczy, że wybierzesz jedną z ofert, wypełnisz formularz na stronie pożyczkodawcy, a pieniądze znajdą się na Twoim koncie bankowym jeszcze tego samego dnia.
Czy pożyczka na 500 plus bez baz jest bezpieczna?
Chociaż niektórzy straszą wysokim oprocentowaniem, jeśli trzymasz się wyznaczonych terminów i dokonujesz wpłat na czas, pożyczka od firmy pozabankowej potrafi szybko wesprzeć budżet, dzięki czemu uzyskasz gotówkę na nieprzewidziane wydatki. Nie daj się zaskoczyć i dokładnie zapoznaj się z warunkami umowy. Wybierając bezpieczną, funkcjonującą zgodnie z prawem firmę, nie masz powodów do obaw.

Twój komentarz

Oceń ten artykuł

Wysłać