Łatwa Pożyczka - informacje i opinie

Łatwa Pożyczka online logo
4.55

Maksymalna kwota pożyczki: 20000

Koszty pożyczki w Łatwa Pożyczka

Łatwa Pożyczka, zgodnie ze swoją nazwą, przyciąga klientów prostą procedurą składania wniosku. Oprócz tego oferuje konkurencyjne kwoty pożyczek (od 2000 do 20000 zł) oraz bardzo elastyczny czas spłaty (do nawet 60 miesięcy). Wniosek online, rozmowa z konsultantem, bezpłatna wizyta kuriera i już możemy się cieszyć nowymi środkami na koncie.

Łatwa Pożyczka – Pożyczki przez internet

Łatwa Pożyczka nie daje możliwości pożyczania pieniędzy bez ponoszenia kosztów dodatkowych. Nie można zatem skorzystać z darmowej pomocy finansowej.

Warto zaznaczyć, że firma o której mowa należy do Polskiej Grupy Pożyczkowej – właściciela As Kredyt. Gwarantuje swoim klientom łatwą procedurę i szybkość w rozpatrywaniu pism składanych przez potencjalnych pożyczkobiorców. Dodatkowo ten innowacyjny generator pożyczkowy stara się zapewniać najwyższą jakość obsługi każdemu, niezależnie od jego potrzeb. Pozwala przy tym na pożyczenie kwoty od 500 do 20000 złotych na dowolny cel. Tak zaciągnięte zobowiązanie może być spłacane maksymalnie przez 48 miesięcy. To wszystko sprawia, że usługi firmy są odpowiedzią na wymagania tych, którzy potrzebują pomocy finansowej.

Co powinno przekonać nas do skorzystania z usług opisywanego serwisu? Przede wszystkim stosunkowo wysoka kwota maksymalna pożyczki, która jest nawet o kilka tysięcy wyższa niż oferta konkurencji. Ponadto na korzyść Łatwej Pożyczki przemawia to, że za jej obsługę odpowiada przedsiębiorstwo dobrze znające rynek usług finansowych w Polsce. Pozwala na to, by najlepszą propozycję handlową wybrać spośród kilku różnych, najbardziej opłacalnych na rynku. Służy do tego jeden, prosty wniosek wypełniany online. Uczciwość portalu gwarantuje jego przynależność do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Z uzyskaniem pomocy nie będą mieć ci, którzy mają obecnie inne niespłacone zobowiązanie finansowe w banku. Dobrze zdać sobie sprawę z tego, że o tym, jak zostanie oceniony złożony przez nas wniosek decyduje jego drobiazgowa analiza. Pamiętajmy również o tym, że odwiedzając stronę pierwszy raz, mamy możliwość ubiegania się o najwyższą sumę pożyczki, czyli nawet 7000 złotych. Co równie ważne, nie jest wymagane wykonywanie opłaty weryfikacyjnej w postaci przelewu bankowego na symboliczną kwotę 1 grosza.

Łatwa Pożyczka – Ogólne warunki

Łatwa Pożyczka jest znakomitą propozycją dla osób chcących podreperować swój domowy budżet. Z oferty mogą skorzystać osoby w wieku od 20 do 80 lat, posiadające numer PESEL. Niemniej ważne jest przedstawienie stałego źródła dochodu, które potwierdzone zostanie stosownym dokumentem. Ponadto trzeba wskazać swoje stałe miejsce zamieszkania i odznaczać się brakiem negatywnych wpisów w historii kredytowej. Każdy sprawdzany jest w takich bazach jak BIG InfoMonitor, KRD, ERIF i BIK.

Łatwa Pożyczka – Pożyczka krok po kroku

Jakie czynności należy podjąć, by złożyć stosowny wniosek o pożyczenie potrzebnej nam gotówki? Pierwszym krokiem powinno być dopasowanie kwoty i okresu spłaty pożyczki ratalnej. Jest to możliwe online na stronie latwapozyczka.pl. Znajdują się tam rozwijane pola, dzięki którym określa się wysokość zobowiązania i okres jego spłaty. Później należy kliknąć przycisk „Złóż wniosek”. Następnie trzeba wypełnić krótki formularz, do którego zostaniemy skierowani. Należy wprowadzić do niego podstawowe informacje na nasz temat. Zgodnie z tym, co napisano na stronie, treść wydanej decyzji zostanie wyświetlona natychmiastowo. Gdy będzie pozytywna, wówczas należy spodziewać się telefonu od konsultanta, który pokieruje kolejnymi etapami, aż do sfinalizowania całego procesu. Umowa w formie papierowej zostanie dostarczona do nas za pośrednictwem kuriera, który potwierdzi tożsamość wnioskodawcy. Po złożeniu odpowiedniego podpisu na dokumencie, pieniądze zostaną wysłane na podane we wniosku konto bankowe.

Spłata pożyczki na raty w Łatwa Pożyczka

Pożyczkę należy spłacać na numer konta podany w Umowie pożyczki. Raty spłacać możemy za pomocą przelewu (bankowość elektroniczna) lub dokonując płatności w dowolnym banku, na Poczcie lub w Agencji Opłat. Warto pamiętać, by w tych ostatnich przypadkach dokonać płatności na co najmniej trzy dni przed terminem spłaty, by uniknąć opóźnień.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak, pożyczkobiorca może spłacić swoją pożyczkę przed terminem.

Wydłużenie terminu spłaty

Niestety Łatwa Pożyczka nie oferuje wydłużania terminu spłaty. W przypadku problemów z terminową spłatą firma prosi o kontakt z Biurem Obsługi Klienta, w celu wypracowania optymalnego rozwiązania.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

W przypadku problemów z terminową spłatą Łatwa Pożyczka w pierwszej kolejności prosi o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Jeżeli mimo tego raty nie będą spłacane terminowo pożyczkobiorcę czekają karne odsetki, a także przekazanie długu firmie windykacyjnej.

Jak przebiega windykacja należności?

Łatwa Pożyczka zawsze liczy na porozumienie między firmą a pożyczkobiorcą zwlekającym ze spłatą. Jeżeli ono jednak nie nastąpi firma zastrzega sobie prawo do korzystania z usług zewnętrznych firm windykacyjnych. Niestety nie podaje do publicznej wiadomości z jakimi firmami współpracuje.

Kolejna pożyczka w Łatwa Pożyczka

O kolejną pożyczkę w Łatwej Pożyczce można wnioskować po terminowym spłaceniu pierwszej (pamiętajmy, że o spłaconej pożyczce mówimy wtedy, gdy ostatnia rata została zaksięgowana na koncie pożyczkodawcy).

Logowanie do panelu użytkownika

Łatwa Pożyczka nie udostępnia swoim klientom panelu użytkownika. Wybrała inne formy komunikacji (poczta elektroniczna, rozmowa telefoniczna).

Problemy z logowaniem

Na stronie Łatwa Pożyczka użytkownik nie loguje się do żadnego panelu/profilu klienta. W związku z tym nie ma również potrzeby logowania.

Zmiana danych w Profilu Klienta

Łatwa Pożyczka nie udostępnia swoim klientom panelu użytkownika. Dane podane podczas składania wniosku może zmienić za pomocą infolinii (611 100 431) lub adresu e-mail: [email protected].

Łatwa Pożyczka - zalety

  • Prosty i szybki proces wnioskowania;
  • Oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb;
  • Brak przelewu weryfikacyjnego;
  • Szybka decyzja - od razu po wypełnieniu wniosku.

Łatwa Pożyczka - wady

  • Weryfikacja w bazach dłużników: InfoMonitor, KRD, ERIF;
  • Brak możliwości zaciągnięcia pożyczki przy dochodzie z tytułu umowy zlecenie.
Nazwa firmy MoneyBeat Sp. z o.o
Adres ul. Prosta 68 00-349 Warszawa
Telefon 611 100 414
Adres e-mail [email protected]
Godziny pracy 9:00 - 17:00

Twój komentarz

Oceń ten artykuł

Wysłać