Pożyczki dla zadłużonych

Wyobraź sobie 40-letnią panią Anię. Kilka lat temu zobowiązała się do spłaty dużego kredytu na mieszkanie. Kiedy straciła pracę, zaczęła zalegać z płatnościami. Udało jej się zdobyć nową pracę w pobliskim mieście. Nowe zatrudnienie wymaga od niej zainwestowania w nowy samochód, który pozwoli codziennie dojeżdżać na miejsce. Dzięki regularnym wypłatom już staje na nogi, jednak nie uda jej się to bez kolejnej pożyczki, która pokryje bieżące potrzeby. Bez auta nie będzie miała możliwości kontynuowania interesującej ją pracy. Co w takiej sytuacji?
Kwota pożyczki: 300 - 20000
RRSO: 19.11%
Czas na spłatę: 48 miesięcy
Bez BIK
na raty
Ukryj szczegóły
Kwota pożyczki: 500 - 5000
RRSO: 15%
Czas na spłatę: 3 miesięcy
Ukryj szczegóły
Kwota pożyczki: 100 - 8000
RRSO: 1938%
Czas na spłatę: 30 dni
Bez BIK
Podczas weekendu
Ukryj szczegóły
Kwota pożyczki: 500 - 20000
RRSO: 76.64%
Czas na spłatę: 60 dni
Chwilówki na 60 dni
Pożyczki na raty
Ukryj szczegóły
Kwota pożyczki: 1000 - 15000
RRSO: 79.43%
Czas na spłatę: 36 dni
na raty
Pierwsza za darmo
Ukryj szczegóły
Załaduj więcej

Pilna pożyczka dla zadłużonych

Pani Ania nie może pożyczyć pieniędzy od rodziny i znajomych. Jedynym sensownym rozwiązaniem wydaje się zaciągnięcie kolejnej pożyczki. Wie, że tym razem dzięki korzystnej ofercie uda jej się spłacić wszystkie zadłużenia. W banku spotkała się jednak z odmową.

Nie jest w swojej sytuacji osamotniona. Ponad połowa Polaków jest obecnie zadłużona. Czy wiedziałeś, że wg raportu Krajowego Rejestru Długów z 2021 roku ok. 54% pełnoletnich osób spłaca produkty kredytowe? Być może również spłacasz zaciągnięte wcześniej kredyty, jednak to nie wystarcza na pokrycie aktualnych potrzeb. Czy możliwe jest uzyskanie pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej? Taką opcję oferują firmy pozabankowe.

Kredyty dla zadłużonych

Dzięki ofercie firm pozabankowych możesz skorzystać z pożyczki, posiadając wcześniejsze zobowiązania kredytowe. Zaletą skorzystania z ich propozycji jest brak weryfikacji w BIK. Pożyczkę zdobędziesz bez zbędnych formalności, zawierając kredyt przez Internet na konto bankowe. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią, posiadasz zdolność do czynności prawnych i posiadasz dowód osobisty. Zajmie to kilka minut.

Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem są oferowane przez firmy pozabankowe, które często proponują bezpłatne kredyty, nienarzucające dodatkowych opłat. Korzystając z takiego rozwiązania, nie powiększysz znacząco obecnego zadłużenia.

Pożyczka dla bardzo zadłużonych online na co uważać?

Przed zobowiązaniem się do kolejnej pożyczki, upewnij się, że masz możliwość jej terminowej spłaty. Korzystając z pożyczki bez BIK dla zadłużonych masz szansę ubiegać się o ofertę z niskim, czy nawet 0% oprocentowaniem RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania), jednak przekroczenie terminu spłaty może skutkować naliczeniem wysokich opłat.Zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki, zapoznaj się rankingiem najkorzystniejszych ofert. Porównywarka przedstawia oferty sprawdzonych, działających zgodnie z obowiązującym prawem, firm.Jesteś ciekawy, jak skończyła się historia pani Ani? Skorzystała z oferty firmy pozabankowej, umożliwiającej uzyskanie kredytu bez weryfikacji BIK. Dzięki temu poświęciła zdobyte w kilka minut pieniądze na łatwiejszy start. Opłacenie bieżących płatności (raty kredytowej, naprawy usterki w samochodzie i paliwa na transport) pozwoliło jej na spokojnie rozpocząć wdrożenie w nowej pracy. Dzięki otrzymanej miesiąc później wypłacie zaczyna radzić sobie ze spłatą zadłużenia i aktualnych wydatków.Jeżeli również czujesz, że dodatkowa gotówka pozwoli Ci stanąć na własne nogi, skorzystaj z rankingu pożyczek i porównaj najlepsze oferty. Dodatkowe pieniądze zdobędziesz bez wychodzenia z domu.

FAQ

Czy będąc dłużnikiem, mogę ubiegać się o kolejną pożyczkę?
Tak, kredyty dla zadłużonych są oferowane przez firmy pozabankowe. Pożyczkodawca nie będzie weryfikował Twojej zdolności kredytowej oraz raportu BIK. Wystarczy, że jesteś osobą zdolną do czynności prawnych i masz ukończone 18 lat.
Jak skorzystać z kredytu dla zadłużonych?
Aby skorzystać z pożyczki bez BIK dla zadłużonych, porównaj aktualne oferty w rankingu chwilówek. Kiedy już zdecydujesz się na najatrakcyjniejszą ofertę, jednym kliknięciem przejdziesz na stronę pożyczkodawcy. Przygotuj dowód osobisty i wypełnij prosty wniosek. Większość firm pozabankowych oferuje uzyskanie kredytu online bez wychodzenia z domu – pieniądze znajdą się na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia.
Na co uważać, decydując się na pożyczkę bez BIK?
Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki, sprawdź, czy uda Ci się spłacić ją w wyznaczonym terminie. Opóźnienia mogą skutkować naliczeniem wyższego oprocentowania, prowizji oraz dodatkowych płatności, a także konsekwencjami natury formalno-prawnej. Dokładnie zapoznaj się z regulaminem oferty.

Twój komentarz

Oceń ten artykuł

Wysłać