Wygodna pożyczka - informacje i opinie

Wygodna Pożyczka online logo
55

Maksymalna kwota pożyczki: 20000

Koszty pożyczki w Wygodna pożyczka

Pośród wielu ofert pożyczek można znaleźć ofertę Wygodna Pożyczka. Firma jest pośrednikiem pożyczkowym, który pozwala uzyskać pożyczkę ratalną na kwotę do 20 000 złotych i spłatę rozłożyć nawet na 60 miesięcy. Prosty sposób wnioskowania, krótki i przejrzysty formularz, wysoki procent zaakceptowanych wniosków. To wszystko kształtuje bardzo atrakcyjny obraz tego pośrednika pożyczkowego. Wygodna Pożyczka, to naprawdę wygodna możliwość uzyskania dodatkowych środków.

Pożyczka na raty w Wygodna Pożyczka – kwoty i czas spłaty

Od 2000 do 20 000 złotych na okres od 6 do nawet 60 miesięcy. Tak w skrócie wygląda oferta Wygodna Pożyczka. Ten pośrednik pożyczkowy zyskał już uznanie klientów w całej Polsce. Proste i przejrzyste warunki kredytowania to coś, co jest charakterystyczne dla Wygodna Pożyczka. Firma standardowo udziela pożyczek obywatelom Polski ze stałym adresem zamieszkania na terenie kraju. Pożyczki udzielane są od 18 roku życia. Niezbędny jest ważny dowód osobisty, adres email, aktualny numer telefonu, oraz rachunek bankowy.

 • Pożyczka na kwotę od 2000 do 20 000 złotych;
 • Okres kredytowania to od 6 do 60 miesięcy;
 • Dowód osobisty to jedyny dokument całkowicie niezbędny do uzyskania pożyczki;
 • Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki z obniżeniem całkowitego kosztu.

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Wygodna Pożyczka

Z oferty Wygodna Pożyczka może skorzystać każdy, kto ma ukończone 18 lat. Konieczny do uzyskania pożyczki jest ważny dowód osobisty, oraz w rzadkich sytuacjach, pożyczkodawca prosi o przedłożenie zaświadczenia o dochodach. Koniecznym wymogiem jest posiadanie polskiego obywatelstwa, oraz adresu stałego zamieszkania na terenie Polski. Do tego niezbędne jest posiadanie aktualnego numeru telefonu, adresu email oraz rachunku osobistego w jednym z polskich banków.

 • Polskie obywatelstwo i adres stałego zamieszkania na terenie kraju;
 • Ukończone 18 lat i ważny dowód osobisty;
 • Aktualny numer telefonu oraz adres email;
 • Posiadanie rachunku osobistego w jednym z polskich banków.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Jedynym dokumentem, który jest całkowicie niezbędny, aby uzyskać pożyczkę dzięki Wygodna Pożyczka jest dowód osobisty. W rzadkich sytuacjach, kiedy ocena zdolności kredytowej jest utrudniona, pożyczkodawca może poprosić o przedstawienie dodatkowo zaświadczenia o dochodach.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Wygodna Pożyczka?

Wnioskując o pożyczkę w Wygodna Pożyczka klient nie jest proszony o podanie informacji na temat formy zatrudnienia. Jedyna wymagana we wniosku informacja, to podanie wysokości miesięcznych dochodów.

Wygodna Pożyczka – weryfikacja w bazach dłużników

Wygodna Pożyczka nie dokonuje weryfikacji w bazach dłużników, a dopiero firma, która będzie bezpośrednim pożyczkodawcą. Jednak z racji tego, że Wygodna Pożyczka współpracuje z dużą ilością instytucji finansowych, szanse na uzyskanie pożyczki, nawet pomimo zadłużenia, wzrastają.

Czy Wygodna Pożyczka udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Wygodna Pożyczka, jako pośrednik pożyczkowy nie weryfikuje historii kredytowej klienta. Dokonuje tego dopiero firma, która będzie bezpośrednim pożyczkodawcą. Wygodna Pożyczka współpracuje z dużą ilością instytucji finansowych, więc istnieje szansa, że nawet pomimo niekorzystnej historii kredytowej, wniosek zostanie zaakceptowany i rozpatrzony pozytywnie.

Czy Wygodna Pożyczka udziela pożyczek dla zadłużonych?

Z racji współpracy Wygodna Pożyczka z dużą ilością instytucji pożyczkowych, nawet zadłużeni mają szansę na uzyskanie pożyczki online.

Czy w Wygodnej Pożyczce można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Firma Wygodna Pożyczka współpracuje z wieloma różnymi podmiotami, które mogą pomóc klientom nawet w bardzo trudnej sytuacji finansowej.

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Wygodna Pożyczka – krok po kroku

 1. Wybierz kwotę zadłużenia i okres kredytowania i kliknij “Złóż wniosek”.
 2. Wypełnij krótki formularz z danymi niezbędnymi do uzyskania oferty.
 3. Dokonaj weryfikacji zgodnie z wymogami konkretnego pożyczkodawcy.
 4. Poczekaj na weryfikację wniosku, decyzję, a dalej na przelew środków.

Aby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem Wygodna Pożyczka w pierwszej kolejności należy wybrać kwotę i okres kredytowania pożyczki. Następnie strona podsuwa krótki wniosek do wypełnienia. Na podstawie zebranych danych, Wygodna Pożyczka wyszukuje ofertę, która najlepiej będzie wpisywała się w oczekiwania klienta. Następny krok determinuje to, w jakiej firmie pożyczkowej klient będzie ubiegał się o pożyczkę.

Kolej aby przejść proces weryfikacji. W zależności od tego, w jakiej firmie klient będzie bezpośrednio ubiegał się o pożyczkę, weryfikacja może następować w różny sposób. Może to być przelew weryfikacyjny, usługa Kontomatik itp. Po przebrnięciu przez proces weryfikacji, firma dokona weryfikacji zdolności i historii kredytowej klienta i wyda decyzje. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pozostaje czekać na przelew środków.

Weryfikacja tożsamości klienta Wygodna Pożyczka

Sposób w jaki przebiegać będzie weryfikacja tożsamości uzależniony jest od praktyk danej firmy pożyczkowej. Metod jest parę i wybór zależy od tego, z jakiej formy weryfikacji korzysta bezpośrednio pożyczkodawca.

Spłata pożyczki na raty w Wygodna Pożyczka

Wpłaty rat mogą być dokonywane za pomocą systemu transakcyjnego banku lub za pośrednictwem podmiotów, które oferują usługę przelewów finansowych. To na co zwraca uwagę pożyczkodawca to, aby wpłaty kierowane były na indywidualne konto klienta, które zostało utworzona dla niego i przypisane jest do jego imienia i nazwiska.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Ustawa o kredycie konsumenckim reguluje prawo związane z wcześniejszą spłatą pożyczki. Jednak warunki wcześniejszej spłaty zależą od polityki konkretnej firmy pożyczkowej, która zostanie pożyczkodawcą.

Wydłużenie terminu spłaty

O możliwości wydłużenia terminu spłaty zadecydować może jedynie firma, która będzie bezpośrednim pożyczkodawcą. Wygodna Pożyczka nie ma wpływu na możliwość wydłużenia terminu spłaty.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

Konsekwencje braku spłaty zależne są od polityki firmy, która bezpośrednio udziela pożyczki. Wygodna Pożyczka nie ma wpływu na kształt postępowania związanego z odzyskiwaniem zadłużenia.

Jak przebiega windykacja należności?

Proces windykacji uzależniony jest od polityki i podejmowanych praktyk firmy, która zostanie bezpośrednim pożyczkodawcą. Wygodna Pożyczka nie ma wpływu na proces windykacji.

Kolejna pożyczka w Wygodna Pożyczka

Wniosek o kolejną pożyczkę można złożyć w dowolnym momencie. Badana jest przede wszystkim zdolność kredytowa klienta. Jeśli tak jest odpowiednio wysoka, z uzyskaniem kolejnego zobowiązania nie powinno być problemu.

Logowanie do panelu użytkownika

Wygodna Pożyczka nie posiada panelu użytkownika.

Problemy z logowaniem

Problemy z logowaniem w Wygodna Pożyczka nie pojawią się, gdyż serwis nie oferuje możliwości założenia konta klienta.

Zmiana danych w Profilu Klienta

Wygodna Pożyczka nie posiada panelu klienta, gdzie można dokonać zmiany danych. Każdorazowe wypełnianie wniosku wygląda jednakowo, gdzie klient musi podać wszystkie niezbędne dane.

Wygodna pożyczka - zalety

 • Pożyczka nawet do kwoty 20 000 złotych;
 • Dowód osobisty jedynym niezbędnym dokumentem;
 • Wiek pożyczkobiorcy to już 18 lat;
 • Pożyczka dopasowana do potrzeb klienta, według zdolności kredytowej.

Wygodna pożyczka - wady

 • Sprawdzanie klienta w bazach dłużników;
 • Brak sprecyzowanej metody weryfikacji.
Nazwa firmy Loanme sp. z o. o.
Adres Al. Jerozolimskie 142 B 02-305 Warszawa
Telefon 611 100 420
Adres e-mail [email protected]
Godziny pracy 8:00 - 20:00

Twój komentarz

Oceń ten artykuł

Wysłać