Ofin - informacje i opinie

Ofin Pożyczka online logo
4.55

Maksymalna kwota pożyczki: 20000

Koszty pożyczki w Ofin

Usługa oferowana przez Ofin to szansa na nawet 20 000 zł z dogodnym okresem spłaty od 6 do 60 miesięcy. Aby otrzymać pożyczkę z pomocą serwisu, wystarczy posiadać aktualny dowód osobisty i być osobą zamieszkałą na terenie Polski, nie młodszą niż 20 lat i nie starszą niż 80. Proces wnioskowania jest bardzo prosty, a pieniądze mogą trafić na konto klienta już w 15 minut. Pożyczki znajdujące się w ofercie Ofin są obarczone stałym oprocentowaniem 7.2%, niezależnie od wysokości kwoty lub długości okresu spłaty. Wchodząc na stronę główną serwisu, użytkownik może sprawdzić przewidywane koszta pożyczki za pomocą wygodnego kalkulatora. Wyświetlane w nim wartości w większości wypadków będą identyczne na umowie końcowej, należy jednak pamiętać, że oferty dostosowywane są indywidualnie do potrzeb i możliwości klientów.

Pożyczka na raty w Ofin – kwoty i czas spłaty

Pobierając pożyczkę na dowod serwisu Ofin klient ma możliwość wnioskować o od 2000 do 20 000 zł, zależnie od swoich potrzeb. Czas spłaty zadłużenia to od 6 do 60 miesięcy, dzięki czemu klient może bez przeszkód dopasować wysokość rat do swoich możliwości.

Oferta pożyczek Ofin wyróżnia się:

 • Proponowaną kwotą od 2000 do 20 000 zł;
 • Okresem kredytowania od 6 do nawet 60 miesięcy;
 • Stałym oprocentowaniem w wysokości 7.2%;
 • Łatwym procesem wnioskowania.

Aktualne promocje i kody rabatowe

W tej chwili  nie prowadzi akcji promocyjnych i nie oferuje kodów rabatowych.

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej

Klientem Firmi może być każdy, kto ukończył 20 lat i posiada stałe zamieszkanie na terenie Polski. Niestety, osoby powyżej 80 roku życia oraz dłużnicy zarejestrowani w krajowym rejestrze długów nie otrzymają pożyczki z pomocą serwisu.

W skrócie, warunkami pożyczki ratalnej są:

 • Wiek od 20 do 80 lat;
 • Stały adres zamieszkania na terenie Polski;
 • Aktualny dowód osobisty;
 • Osobiste konto bankowe;
 • Aktywny numer telefonu bądź e-mail;
 • Brak negatywnej historii w bazach dłużników, w szczególności KRD.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Aby otrzymać pożyczkę na raty przez internet w Ofin, wystarczy posiadać aktualny dowód osobisty. Będzie on potrzebny w procesie składania wniosku internetowego, aby uzupełnić w nim niezbędne dane.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Ofin?

Pożyczka w Ofin jest dostępna dla każdego niezależnie od formy zatrudnienia. Klient musi wykazać się dochodami, które umożliwiają regularną spłatę pożyczki. Ich pochodzenie nie gra roli w ocenie zdolności kredytowej.

Weryfikacja w bazach dłużników

Uzyskanie pożyczki na raty w serwisie Ofin jest wyjątkowo proste. Jednakże dla pozytywnego rozpatrzenia wniosku niezbędnym jest, aby klient nie widniał w bazach dłużników. Dla serwisu Ofin szczególnie istotny jest status wnioskodawcy w bazie KRD.

Czy Firma udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Tak długo, jak klient nie widnieje w bazie KRD, możliwe jest uzyskanie pożyczki w Ofin. Należy jednak mieć na uwadze, że obecność w bazach dłużników ograniczy ofertę, jaką serwis jest w stanie zaproponować wnioskodawcy.

Czy Ofin udziela pożyczek dla zadłużonych?

Jeżeli wnioskodawca posiada wystarczającą zdolność kredytową do pokrycia kosztów nowego zobowiązania oraz nie widnieje w krajowym rejestrze długów, istnieje możliwość uzyskania pożyczki za pomocą usługi Ofin.

Czy w Ofin można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Uzyskanie pożyczki z komornikiem w Ofin jest możliwe. Wszystko zależy od tego jak duże jest zadłużenie klienta i czy wpłynie negatywnie na spłatę zobowiązania.

Jak wziąć pożyczkę online na raty – krok po kroku

Otrzymanie pożyczki online w 15 minut w Ofin jest wyjątkowo prostym procesem, pieniądze można otrzymać nawet w 15 minut. Wystarczy wykonać kilka łatwych kroków:

 1. Określ interesującą cię kwotę i czas spłaty w kalkulatorze, następnie wybierz opcję “wnioskuj”.
 2. Wypełnij formularz wnioskujący. Aby uzupełnić w nim wszystkie dane, niezbędny będzie dowód osobisty, adres e-mail, oraz numer telefonu.
 3. Dokonaj weryfikacji tożsamości. W tym celu wykorzystasz aplikację weryfikacyjną. Instrukcje, jak należy postępować, będą widoczne na stronie.
 4. Umowę otrzymasz na wskazany adres e-mail lub przyniesie ją kurier, zależnie od twoich preferencji.
 5. Po zaakceptowaniu umowy internetowej lub wypełnieniu jej z pomocą kuriera pieniądze zostaną przesłane na twoje konto. Będziesz mógł z nich korzystać, gdy tylko bank zaksięguje przelew.

Weryfikacja tożsamości klienta

Serwis Ofin wykorzystuje aplikacje weryfikacyjne w celu potwierdzenia tożsamości klienta. Korzystając z usługi, możemy otrzymać pieniądze bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego.

Spłata pożyczki na raty w Ofin

Instrukcja spłaty pożyczki zostanie zamieszczona w umowie, jaką klient otrzymuje po złożeniu wniosku. Będzie się w niej znajdował zarówno numer konta bankowego, na które należy dokonywać przelewów, jak i harmonogram spłat, wyznaczający wartość rat i termin, w którym należy je spłacić.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak, wszystkim klientom Ofin przysługuje możliwość wczesnej spłaty zadłużenia. W ten sposób pożyczkobiorca może uniknąć kosztów odsetek, poprzez skrócenie czasu trwania pożyczki.

Wydłużenie terminu spłaty

Gdy zaistnieją trudności w terminowej spłacie zadłużenia, należy jak najszybciej skontaktować się z biurem obsługi klienta Ofin. Obsługa firmy pomoże nam znaleźć rozwiązanie problemu.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

W sytuacji, gdy pożyczkobiorca zalega ze spłatą opłat, zostaje on obciążony dodatkowymi kosztami za zwłokę. Jeżeli zadłużenie pozostanie niespłacone przez okres miesiąca od daty wyznaczonej w harmonogramie, pożyczkodawca może rozpocząć proces windykacyjny, robiąc to osobiście lub z pomocą wyspecjalizowanej w tym celu firmy.

Jak przebiega windykacja należności?

W trakcie trwania procesu windykacyjnego pożyczkodawca ma możliwość komunikacji z dłużnikiem w celu odzyskania zaległych należności. Może to zrobić telefonicznie, za pomocą monitów listownych, lub osobiście: odwiedzając dłużnika pod wskazany adres zamieszkania. Jeżeli w trakcie windykacji klient i pożyczkodawca nie są w stanie dojść do porozumienia, sprawa przechodzi na drogę sądową.

Kolejna pożyczka

O kolejną pożyczkę w Ofin można wnioskować od momentu spłaty poprzedniej.

Logowanie do panelu użytkownika

Serwis Ofin nie udostępnia wnioskodawcom panelu użytkownika.

Problemy z logowaniem

Gdy wystąpią problemy z logowaniem do konta, należy sprawdzić w umowie, jak należy postępować. Jeżeli nie znajdziemy w nim rozwiązania, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Zmiana danych w Profilu Klienta

O wszystkich zmianach danych należy niezwłocznie informować biuro obsługi Ofin. Klient odpowiada za wszelkie trudności napotkane w wyniku nieprawidłowości danych, jeżeli nie poinformował firmy o następujących w nich zmianach.

Ofin - zalety

 • Pożyczka od 2000 do 20 000 zł;
 • Od 6 do 60 rat;
 • Oferta dostępna dla osób do 80 roku życia;
 • Do wypełnienia wniosku wystarczy dowód.

Ofin - wady

 • Brak ofert promocyjnych oraz kodów rabatowych;
 • Oferta dostępna dla osób dopiero od 20 roku życia.
Nazwa firmy Money Beat Sp. z o.o.
Adres ul. Prosta 68 00-838 Warszawa
Telefon 585 004 307
Adres e-mail [email protected]
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 9:00 - 20:00 Weekend: 10:00 - 16:00

Twój komentarz

Oceń ten artykuł

Wysłać