CashBro - informacje i opinie

55

Maksymalna kwota pożyczki: 15000

Koszty pożyczki w CashBro

Serwis online Cashbro oferuje użytkownikom szybki i wygodny sposób na wybranie pożyczki.

Po zarejestrowaniu się na stronie klient ma do dyspozycji wygodne narzędzie, które pozwala szybko wybrać pożyczkę zgodnie z własnymi wymaganiami: kwota, termin, sposób wypłaty środków itp.

Możesz wysyłać wnioski o pieniądze w dowolnej porze dnia i nocy, siedem dni w tygodniu. Wypełnienie kwestionariusza zwykle nie trwa dłużej niż 10-15 minut. Cashbro pozwala zaoszczędzić cenne minuty wolnego czasu i dokonać właściwego wyboru.

Nie ma już potrzeby surfowania po Internecie w poszukiwaniu rentownych produktów kredytowych, wystarczy skorzystać z serwisu Cashbro.

Wypełnienie formularza w ciągu 5 minut

Prosty i intuicyjny interfejs pozwala szybko wypełnić wniosek, zaledwie w kilka minut.

Duża lista opcji kredytowych

Po zarejestrowaniu się w serwisie będziesz miał dostęp do wielu różnych opcji pożyczki, z możliwością wyboru kwoty i terminu pożyczki.

Przydatne narzędzia

Stając się użytkownikiem usługi, możesz wysłać swój profil do kilku firm jednocześnie, uzyskać informacje o swojej zdolności kredytowej, aktualnych kursach wymiany i kalkulatorze kredytu.

Uzyskiwanie pożyczki i opłacanie usług

1. Rejestracja w serwisie
Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta. Zajmie tylko 10 minut. Do rejestracji potrzebujesz: telefonu komórkowego do odbierania wiadomości SMS, poczty email i karty płatniczej.

2. Płatność za usługi
Usługi świadczone przez serwis są odpłatne. Aby zapłacić za nie po rejestracji, musisz podłączyć swoją kartę płatniczą do konta w Cashbro. Zostanie z niej pobrana prowizja. Koszt korzystania z usług to 19,99 euro za 15 dni.

3. Wybór kredytu
Po zakończeniu rejestracji otrzymasz swój scoring kredytowy, a także ogólny kwestionariusz do wysłania pocztą do dużej liczby organizacji kredytowych. Dodatkowo, przedstawiona zostanie lista najkorzystaniejszych pożyczek. Aktywacja usługi nie gwarantuje uzyskania pożyczki. Pobrana opłata serwisowa nie jest zwracana.

4. Warunki kredytu
Oprocentowanie kredytu lub pożyczki wynosi nie mniej niż 30% i nie więcej niż 365%. Okres kredytowania to od 60 dni do maksymalnie 2 lat.

CashBro - zalety

  • Minimum formalności;
  • Darmowa pierwsza pożyczka;
  • Profesjonalna obsługa;
  • Prosty wniosek pożyczkowy.

CashBro - wady

  • Weryfikacja w bazach dłużników: BIK, BIG, KRD oraz ERIF;
  • Jedna metoda weryfikacji - przelew złotówkowy.
Nazwa firmy SIA LeadProm Media
Adres Matisa iela, 61 - 31, Riga, Latvia, LV-1009
Telefon
Adres e-mail +48 221 530 522
Godziny pracy

Twój komentarz

Oceń ten artykuł

Wysłać