Hapipożyczki - informacje i opinie

Hapipozyczki pozyczki online logo
44

Maksymalna kwota pożyczki: 15000

Koszty pożyczki w Hapipożyczki

Od 800 złotych do nawet 15 000 złotych, na okres od 6 do 36 miesięcy. To podstawowe parametry pożyczki w HapiPożyczki. Brak wymagań co do dokumentów dodatkowych z wyjątkiem dowodu osobistego, to niewątpliwy atut tej instytucji finansowej. Do tego prosty wniosek i klarowne warunki uzyskania pożyczki online w 15 minut – ukończone 20 lat, polskie obywatelstwo, aktualny numer telefonu i rachunek bankowy – to podstawowe zalety HapiPożyczki.

Pożyczka na raty w HapiPożyczki – kwoty i czas spłaty

HapiPozyczki oferuje pożyczkę ratalną na kwoty od 800 złotych do nawet 15 000 złotych. Okres spłaty to między 6 a 36 miesięcy do wyboru. Prosty wniosek internetowy oraz minimum formalności. To cechy szczególne oferty pożyczkowej HapiPożyczki. Firma oferuje pożyczki dla osób od 20 roku życia. Bez zaświadczenia o dochodach. Jedyny dokument niezbędny, aby skorzystać z oferty HapiPożyczki to dowód osobisty. Co więcej, spłatę można rozpocząć dopiero 2 miesiące od uzyskania pożyczki na raty, a do tego firma daje możliwość skorzystać z wakacji kredytowych.

Aktualne promocje i kody rabatowe

HapiPożyczki nie ma w tej chwili żadnych aktywnych promocji, ani nie udostępnia żadnych kodów promocyjnych.

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w HapiPożyczki

O pożyczkę ratalną ubiegać się może praktycznie każdy. Minimalny wiek potencjalnego pożyczkobiorcy to już 20 lat, natomiast górnej granicy HapiPozyczki nie wyznacza, dzięki czemu nawet emeryci mają szansę na uzyskanie pożyczki. Niezbędne jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz adresu stałego zamieszkania na terenie kraju. Żeby ubiegać się o pożyczkę w HapiPozyczki niezbędny będzie również dowód osobisty, a dokładniej seria i numer dowodu oraz numer PESEL klienta. Oczywiście konieczne do złożenia wniosku o pożyczkę jest urządzenie z dostępem do internetu – telefon lub komputer. Numer telefonu będzie także potrzebny w kolejnych krokach. Niezbędny będzie także aktywny rachunek bankowy.

 • Minimalny wiek to 20 lat;
 • Niezbędne dokumenty to jedynie dowód osobisty;
 • Konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz adresu stałego zamieszkania na terenie kraju;
 • Niezbędne jest posiadanie rachunku bankowego;
 • Potrzebny jest aktywny numer telefonu.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Jedynym potrzebnym dokumentem, aby uzyskać pożyczkę to dowód osobisty. Żadnych innych dokumentów ani zaświadczeń, HapiPożyczki nie oczekuje od klientów.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje HapiPożyczki?

HapiPożyczki nie precyzuje wymagań co do źródeł dochodu. Nie oczekują przedłożenia żadnych dokumentów poświadczających dochód. Bez względu na to, czy potencjalny pożyczkobiorca zatrudniony jest na umowie o pracę, umowie-zleceniu, umowie o dzieło, a co więcej czy jest emerytem lub rencistą, nie przekreśla to jego szans na uzyskanie pożyczki na dowód w HapiPożyczki.

HapiPożyczki – weryfikacja w bazach dłużników

HapiPozyczki, w procesie weryfikacji i wydawania decyzji, sprawdza klienta pod kątem jego historii kredytowej. Dłużnicy, którzy nie spłacają swoich zadłużeń w terminie nie mają szans na pożyczkę. Jeśli klient ma inne długi, które jednak opłacane są terminowo, nie powinno być to przeszkodą, aby uzyskać pozytywna decyzję. Jest to sposób na upewnienie się, że pożyczone środki wrócą do pożyczkodawcy.

Czy HapiPożyczki udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Niestety nie, HapiPożyczki każdorazowo dokonuje weryfikacji w bazach dłużników w celu sprawdzenia, czy klient jest wypłacalny.

Czy HapiPożyczki udziela pożyczek dla zadłużonych?

HapiPożyczki nie przekreśla szans na uzyskanie pożyczki w ich firmie, jeśli klient posiada inne aktywne zadłużenia. Kluczowe jest to, aby były one terminowo spłacane. Spłacone już zobowiązania, nawet jeśli nie były opłacane terminowo, nie rzutują na decyzję instytucji pożyczkowej.

Czy w HapiPożyczki można wziąć pożyczkę z komornikiem?

To zależy od wysokość zadłużenia komorniczego i źródła pochodzenia długu. Jeśli jest ono niewielkie pożyczkę z komornikiem otrzymamy tutaj bez problemu. Pożyczkodawca w każdym przypadku przeprowadzi analizę zdolności kredytowej i oceni szanse na spłatę zobowiązania.

Jak wziąć pożyczkę online na raty w HapiPożyczki – krok po kroku

 • Wybranie kwoty i okresu spłaty, oraz wypełnienie wniosku;
 • Przelew weryfikacyjny na kwotę 1 złotego;
 • Oczekiwanie na przelew środków na konto.

Proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty. Jedyny dokument jaki należy przygotować to dowód osobisty. Na stronie pożyczkodawcy, za pomocą interaktywnych suwaków należy wybrać interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres przeznaczony na spłatę zadłużenia. Kolejny krok to wypełnienie krótkiego i prostego wniosku online. W celu potwierdzenia danych niezbędne będzie wykonanie przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę. Po pomyślnym przejściu procesu weryfikacji zostaje czekać na decyzję HapiPożyczki w kwestii pożyczki. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pieniądze w niedługim czasie trafią na konto wnioskującego.

Weryfikacja tożsamości klienta

Proces weryfikacji jest prosty, szybki i bezpieczny. Polega on na przelaniu symbolicznej kwoty z rachunku klienta, czyli docelowego rachunku dla wypłaty pożyczki, na konto należące do HapiPożyczki. Wszystkie dane zostaną zweryfikowane w ciągu kilku minut.

Spłata pożyczki na raty

HapiPożyczki daje dość dużą swobodę, jeśli chodzi o spłatę zadłużenia. Bardzo ważne jest to, że spłacanie rat można rozpocząć dopiero dwa miesiące od uzyskania pożyczki. Co więcej, to klient decyduje o terminie spłaty miesięcznych rat. Klient wybiera najdogodniejszy termin i zobligowany jest go pilnować. Jeśli w trakcie spłacania rat pożyczki, pojawią się nieoczekiwane wydatki, które mogą doprowadzić do osłabienia domowego budżetu, do tego stopnia, że spłata raty mogłaby być niemożliwa, to HapiPożyczki daje możliwość zawiesić spłatę na miesiąc, po wcześniejszym uprzedzeniu instytucji pożyczkowej o wakacjach kredytowych. Na umowie oraz w panelu klienta można upewnić się co do rachunku bankowego, na który powinny wpływać raty oraz jak zatytułowany powinien być przelew.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Oczywiście, HapiPożyczki daje możliwość spłacić całość zadłużenia przedterminowo, jak i możliwość spłaty poszczególnych rat przed terminem. W wyniku przedpłaty lub spłaty całości zadłużenia, koszty pożyczki zostaną odpowiednio pomniejszone.

Wydłużenie terminu spłaty

W HapiPozyczki klient dysponuje możliwością zawieszenia spłaty raty na okres jednego miesiąca, są to tzw. wakacje kredytowe. Co więcej, w przypadku wykorzystania wakacji kredytowych, nadal istnieje możliwość porozumienia co do terminu spłaty. Odpowiednio wcześniej, przed terminem spłaty, należy za pośrednictwem infolinii skontaktować się z pożyczkodawcą i przedstawić problem. Konsultant pomoże znaleźć najdogodniejsze wyjście z sytuacji.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

Firma HapiPożyczki w przypadku braku terminowej spłaty wysyła monit, oraz ma prawo nałożyć odsetki karne za zwłokę. W przypadku dłuższego braku spłaty bez podjęcia próby porozumienia z HapiPożyczki, firma może wypowiedzieć umowę pożyczki online w 15 minut oraz skierować dług do windykacji. W przypadku problemów z odzyskaniem należności, finalnie sprawa trafia na drogę postępowania sądowego.

Jak przebiega windykacja należności?

W przypadku braku spłat przez dłuższy okres, firma może wypowiedzieć umowę pożyczkową ze skutkiem natychmiastowym oraz skierować dług do firmy windykacyjnej, która podejmie niezbędne kroki w celu odzyskania należności.

Kolejna pożyczka w HapiPożyczki

HapiPozyczki udostępnia możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę dopiero po nastąpieniu całkowitej spłaty aktualnego zadłużenia.

Logowanie do panelu użytkownika

W prawym górnym rogu strony widnieje okrągła ikona. Po kliknięciu na tę ikonę następuje przekierowanie do formularza logowania. Tam klient loguje się adresem email oraz hasłem.

Problemy z logowaniem

Najczęstszą przyczyną problemów z logowaniem jest zapomniane hasło. W przypadku, gdy klient zapomni hasła, może kliknąć “Hasło gdzieś umknęło?” w celu wygenerowania nowego hasła do konta.

Zmiana danych w Profilu Klienta

Dane w panelu klienta, które można zmienić to numer telefonu, dane teleadresowe, a także numer rachunku bankowego. W przypadku zmiany którychkolwiek danych konieczne jest niezwłoczne zaktualizowanie ich w profilu klienta, gdyż owocować to może problemem z weryfikacją przy próbie uzyskania kolejnej pożyczki.

Hapipożyczki - zalety

 • Minimalny wiek to 20 lat;
 • Brak podanej górnej granicy wieku;
 • Minimum formalności i pożyczka na dowolny cel.

Hapipożyczki - wady

 • Brak możliwości posiadania więcej niż jednej aktywnej pożyczki;
 • Weryfikacja klienta w bazach dłużników.
Nazwa firmy IPF Polska Sp. z o.o.
Adres Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa
Telefon (22) 395 85 87
Adres e-mail [email protected]
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 08:00- 20:00 Sobota: 9:00 - 17.00 Niedziela: nieczynne

Twój komentarz

Oceń ten artykuł

Wysłać