PanKredyt - informacje i opinie

PanKredyt Pożyczka online logo
4.55

Maksymalna kwota pożyczki: 5000

Koszty pożyczki w PanKredyt

PanKredyt to firma, która świadczy swoje usługi z zachowaniem najwyższej staranności. Swoim klientom oferuje pożyczkę w kwocie do 5 000 zł całkowicie online. Okres, na jaki możemy wziąć pożyczkę w PanKredyt, wynosi 30 dni. Pamiętajmy, aby wnioskując o dodatkowe pieniądze spełnić wszelkie wymagania, które narzuca pożyczkodawca. Pomoże nam to szybciej otrzymać pieniądze z pożyczki

PanKredyt – zweryfikuj swoje dane za pomocą przelewu

Asortyment PanKredyt dopasowany jest do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu, że pożyczkodawca daje możliwość wnioskowania o dowolną kwotę do 5 000 zł, wnioskujący mogą zrealizować swoje cele. Należy pamiętać, że jednym z etapów wnioskowania o pożyczkę jest dopełnienie formalności związanych z weryfikacją swojej tożsamości. Nasze dane będziemy musieli potwierdzić za pomocą przelewu.

Opłata weryfikacyjna musi zostać dokonana na wskazane przez pożyczkodawcę konto bankowe. W PanKredyt wynosi ona 1 grosz. Jeśli tylko pieniądze dotrą do firmy pożyczkowej, powinniśmy poczekać na ostateczną decyzję pożyczkową. Jeśli będzie ona pozytywna, w kilkanaście minut pieniądze z pożyczki zostaną przelane na nasze konto.

Warunki wzięcia pożyczki w PanKredyt

Aby sięgnąć po pożyczkę w PanKredyt musimy spełniać kilka wymagań, jakie narzuca nam pożyczkodawca. Przede wszystkim musimy posiadać 20 lat. Pożyczkodawca chce mieć do czynienia wyłącznie z osobami, które są odpowiedzialne za swoje czyny. Dzięki tak niskiej granicy wieku o dodatkowe pieniądze mogą ubiegać się studenci, którym dodatkowe finansowanie bardzo się przyda.

Poza wiekiem pożyczkodawca chce, aby klient posiadał polskie obywatelstwo oraz stały adres zamieszkania na terenie kraju. Niezbędny okazuje się także numer konta bankowego, na które w przypadku pozytywnego rozpatrzenia naszego wniosku zostanie przelana pożyczka. Nie możemy być jednak pewni o tym, że pożyczka zostanie nam przyznana. PanKredyt udziela kredytu wyłącznie tym osobom, których zdolność kredytowa pozwala na terminową spłatę rat. Jeśli już teraz nie wyglądamy na wiarygodnych konsumentów rynku finansowego, nasz wniosek o pożyczkę może zostać odrzucony.

Nasza zdolność kredytowa będzie pozytywna, jeśli będziemy posiadać stały dochód. Może on pochodzić z różnych form zatrudnienia. PanKredyt udziela pożyczek bez umowy o pracę. Oznacza to, że akceptowany przez pożyczkodawcę dochód może pochodzić z umowy o dzieło, umowy zlecenie, a także kontraktów, renty czy emerytury. Do dochodu wliczają się także zasiłki: rodzinny i socjalny, alimenty oraz stypendia.

Jak wziąć pożyczkę w PanKredyt?

W PanKredyt wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste. Wszystko odbywa się z poziomu strony internetowej pożyczkodawcy. Jedyne, co musimy zrobić, to zaznaczyć specjalnymi suwakami interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres kredytowania. Kolejną czynnością jest wypełnienie wniosku. Pamiętajmy, aby sprawdzić kilka razy poprawność jego wypełnienia. Pomoże to przyspieszyć proces rozpatrzenia naszego wniosku, tym samym wypłatę pieniędzy z pożyczki.

Jeśli pożyczka zostanie nam przyznana, jej umowę podpiszemy bez wychodzenia z domu. PanKredyt ceni sobie czas klientów, dlatego umożliwia dokonanie całej procedury transakcyjnej przez internet. Jeśli dopełnimy wszelkich formalności, pieniądze z pożyczki zostaną nam bardzo szybko wypłacone.

Jak wziąć pożyczkę w pan kredyt krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki.
 2. Wypełnij wniosek online.
 3. Zweryfikuj swoje dane.
 4. Czekaj na decyzję i wypłatę pieniędzy.

Wnioskować o pożyczkę w PanKredyt.pl mogą osoby między 20 a 70 rokiem życia, które nie posiadają zaległości względem pożyczkodawcy i negatywnych wpisów w BIK i BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD). Do otrzymania pożyczki konieczny jest dowód osobisty, telefon komórkowy, konto w banku. Pomimo, że w serwisie Pan Kredyt znajdziemy pożyczki bez zaświadczeń, klienci muszą osiągać na terenie kraju stały i udokumentowany dochód. Jego źródłem może być umowa o pracę/zlecenie/dzieło oraz renta i emerytura.

Pierwszym etapem wnioskowania jest dokładne zapoznanie się z ofertą Pan Kredyt. Udziela on chwilówek online od 300 do 5000 zł (do 3000 zł dla nowych klientów). Możliwy okres kredytowania waha się od 14 do 30 dni. Wybór parametrów pożyczki wymaga wyłącznie zalogowania się w serwisie i odpowiedniego ustawienia suwaków na stronie internetowej instytucji. Wypełnienie formularzu jest wyjątkowo szybkie i wymaga podania jedynie podstawowych danych, które pomogą w ocenie zdolności kredytowej. Będą to m.in. imię, nazwisko, PESEL. adres zamieszkania, numer telefonu i e-mail oraz dane dotyczące źródła dochodów. Pan Kredyt oferuje pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego co znacznie przyspiesza proces pożyczkowy. Weryfikacja tożsamości pożyczkobiorcy przy wykorzystaniu usługi Kontomatik jest niemal natychmiastowa.

Wszystkie wnioski są rozpatrywane indywidualnie. Stali klienci, którzy terminowo spłacali poprzednie zobowiązania mają zwiększone szanse na otrzymanie kolejnego zastrzyku gotówki. W przypadku pozytywnej decyzji pożyczkowej, klient jest o niej informowany przez sms i e-mail. Pieniądze są przelewane na jego konto osobiste w godzinach pracy banku.

Spłaty pożyczki należy dokonać jednorazowym przelewem w terminie 14-30 dni. Pożyczkodawca nie przewiduje możliwości przedłużenia okresu kredytowania. Przy braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki mogą zostać doliczone koszty dodatkowe. W przypadku nieprzewidzianych problemów ze spłatą, pożyczkobiorcy mają możliwość skorzystania z pożyczki refinansującej udzielanej przez jednego z pożyczkodawców współpracujących z serwisem PanKredyt.pl. Refinansowanie może nastąpić po uregulowaniu odpowiedniej opłaty. Jej wysokość zależna jest od kwoty pożyczki refinansowanej oraz terminu na który ma być dokonane refinansowanie.

PanKredyt - zalety

 • Pożyczka do 150 000 zł;
 • Minimum formalności;
 • Bezpieczne wnioskowanie;
 • Szybka wypłata gotówki.

PanKredyt - wady

 • Ograniczony przedział wiekowy;
 • Możliwość posiadania tylko jednej aktywnej pożyczki;
 • Weryfikacja w bazach.
Nazwa firmy Money Beat Sp. z o.o.
Adres ul. Aleje Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa
Telefon 22 100 84 85
Adres e-mail
Godziny pracy od 8:00 do 20:00

Twój komentarz

Oceń ten artykuł

Wysłać